RESTYLANE

Restylane Vital ™ reprezentuje nową klasę kwasu hialuronowego, opartego na całkowicie bezpiecznym, opatentowanym żelu NASHA ™ (stabilizowany, niezwierzęcy kwas hialuronowy). Żel ten utrzymuje właściwy poziom nawodnienia skóry, warunkuje jej elastyczność, napięcie oraz decyduje o świeżości wyglądu i naturalnej witalności – HYDROBALANS.

Restylane Vital™ to jedyny wypełniacz, który posiada potwierdzone badaniami klinicznymi dodatkowe właściwości: odbudowa kolagenu de novo oraz spektakularne nawilżanie skóry.

Można dzięki niemu łatwo zwalczyć efekt wieloletniego działania słońca i starzenia się skóry. Zabieg z RESTYLANE Vital przede wszystkim poprawia jędrność. Skóra wygląda na zdrową i dobrze nawodnioną, a przez to gładszą. Preparat ten jest doskonałym rozwiązaniem korekcji miejsc, które mają opinię „trudnych do poprawy”, jak choćby dłonie czy dekolt.

Efekty są widoczne przez wiele miesięcy po zabiegu. Preparat znajduje zastosowanie w zabiegach obejmujących obszary twarzy, szyi, dekoltu. Spektakularne rezultaty można osiągnąć w poprawie wyglądu dłoni.

Do osiągnięcia optymalnego, długotrwałego efektu zalecane są co najmniej 3 zabiegi w odstępach 3-4-tygodniowych, chociaż działanie widoczne jest już po pierwszym zabiegu. Cykl zabiegów można powtarzać co 6 miesięcy.

Iniekcje Restylane Vital™ nie wymagają zwykle znieczulenia. U osób szczególnie wrażliwych wystarczy zastosować na godzinę przed zabiegiem krem znieczulający.